Kariéra

Jsme odlišní. Nejsme běžný zaměstnavatel a partner. Dbáme na příjemné prostředí, vztahy, motivace a ambice našich lidí, jakož i na skloubení pracovního a rodinného života.

Každého člena našeho týmu považujeme za jedinečného a proto každému vytváříme vhodné podmínky a motivace. Zvláště klademe důraz na následující zásady:

  • Rozvoj specifických vlastností a schopností
  • Svoboda v organizování času
  • Pocit odpovědnosti při práci
  • Vyváženost v pracovním i osobním životě (work-life balance)

Jaké lidí hledáme

Neustálé vzdělávání se a neomezená možnost kreativity jsou typické vlastnosti pro naše poradce. A přesně takový druh poradce i vždy hledáme a vychováváme. Hledáme týmové hráče, ale i mimořádné jednotlivce, kteří vyčnívají z davu. A společně tak pomáhájí našim klientům k efektivnějšímu podnikání a hledání nových zajímavých a výjimečných výzev.

Tvůj život je v tvých rukou

Nečekej na příležitost. Vytvoř ji. Pošli nám svůj životopis a motivační dopis. Neustále hledáme skvělé lidí a jedinečné talenty a vždy máme zájem o:

01Zkušené právníky. Advokát či koncipient, senior nebo junior, každý přináší něco nového do týmu a každý je potřebný pro perfetkné služby. Vždy hledáme odpovědné lidi s vášní pro právo.

02Mladé talenty. Věříme, že dokážeme v lidech odhalit talent, podpořit ho správnou motivací a poskytnout veškeré prostředky pro trpělivý růst. Proto věnujeme dostatečnou pozornost výchově a rozvoji osobnosti, talentu a nadšení.

03Daňové, ekonomické a podnikatelské poradce. Poskytovat plnohodnotné právní služby na nejvyšší úrovni znamená řešit případy z více úhlů a s nadhledem. Proto každý případ a transakci analyzujeme i z pohledu daní, rizik podnikání či jiných finančních dopadů. A proto vždy hledáme a spolupracujeme s daňovými poradci, účetními či auditory, kteří disponují potřebnými zkušenostmi.

04Specializované odborníky. Máme rádi preciznost. A ta vyžaduje znalost detailů. Proto hledáme vždy skutečné odborníky v každé oblasti. Znalci, notáři, nebo i specialisté na marketing, jazyky či komunikaci. Potřebujeme a hledáme i Vás.

Práce v Steiniger

Jít do práce nemusí být jen povinností a denní rutinou. Pro nás je cílem, aby lidé v našem týmu chodili do práce rádi, motivovaní a s energií, kterou dokáží přeměnit na výsledek.

Pro každého člověka představuje pracovní doba dost dlouhou část dne a je důležité, aby ji strávil s vlastním komfortem a pocitem naplnění svých představ. Tomu musí odpovídat pracovní prostředí a možnosti realizace se. A o to se v Steiniger snažíme. Posloucháme potřeby každého člena týmu, sledujeme nejnovější trendy a provádíme život v naší práci lepším pro každého, včetně našeho klienta.

A to vše děláme s úrovní džentlmena nebo dámy. Pokud tě naše kancelář oslovila, chtěl by si být součástí našeho týmu, případně s námi spolupracovat, dveře jsou u nás vždy otevřené a stačí se nám jen ozvat na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Facebook Twitter Google+ LinkedIn

Jsme odlišní. Ne běžný zaměstnavatel a partner.

Všechny členy našeho týmu považujeme za jedinečné. A proto pro ně vytváříme vhodné podmínky a motivace.

Správná motivace je základní kámen. Každý člověk je jiný, každý člověk má svou vlastní motivaci, která ho žene dopředu. Proto je důležité ji správně pojmenovat či vytvořit a podpořit. Správná motivace je palivo, které nám pomáhá v dosahování osobních a pracovních cílů. V Steiniger na motivaci zakládáme cíle, v Steiniger ji podporujeme a dotváříme. Samozřejmě, motivace musí být správná.

Objevujeme a rozvíjíme schopnosti. Někdy je to talent, někdy vybudována schopnost trpělivosti a vytrvalosti. Obojí je jedinečná schopnost, která předurčuje člověka k tomu, aby dosáhl něco výjimečného. No každá schopnost potřebuje být nalezena, rozvíjena a udržována. V Steiniger se snažíme pracovat nejen s právem, ale také s lidmi a jejich schopnostmi, aby právě díky ním dosahovali své cíle a pomáhali k úspěchům naším klientem.

Svoboda, pracovní prostředí, odpovědnost. Svoboda a volnost jsou hnací silou lidí v jejich kreativitě a denním fungování. A přesně takové prostředí vytváříme v Steiniger. Historie nás nejednou naučila, v jakém prostředí je lidstvo nejprogresivnější. Pocit uvolněnosti a nadšení ve spojení se smyslem pro odpovědnost je jedinečnou kombinací pro 100% -tní výsledek a výhra pro každého. Pro členy našeho týmu. Pro Steiniger. A zejména pro klienta.