Kdo jsme

Jsme tým odhodlaných a oddaných právníků a poradců, kteří rozumí lidem, společnosti a podnikání.

Především však rozumíme právu v celé jeho šířce a nekonečné hloubce a právě proto je advokátní kancelář Steiniger schopna určovat trendy a měnit nezměnitelné.

Zaměření na moderní právo, odborné znalosti, vhodné kontakty a dlouhodobá spolupráce s klienty, to je jen několik základů naší práce. Nedržíme se jen zažitých konvencí, ale budujeme moderní advokátní kancelář, která je schopna pružně reagovat a aktivně přispívat ke kvalitnímu právnímu prostředí doma i v zahraničí.

Věříme, že poskytování právních služeb není pouze běžná práce, ale jde o životní poslání, které vyžaduje předurčeny vlastnosti a schopnosti.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn

Proč jsme úspěšní? Protože ...

Právo je naše vášeň a životní styl.
Každý den, každou hodinu, každou minutu
se staráme o Váš život a Váš byznys.

Zkoumáme i technické detaily. Protože chceme poskytovat perfektní služby a pomoci klientům při dosahování jejich cílů, naučili jsme se zkoumat i technické detaily Vašeho podnikání a porozumět odborným otázkám. Pouze díky tomu můžeme našim klientům plnehodnotne pomáhat. Protože největší hodnota se právě často skrytá v detailech a Vašich nápadech, vynálezech a výtvorech.

Ctíme si našeho klienta a budujeme vztahy. Každý klient je pro nás důležitý. Naše služby nejsou určeny pouze pro velké podniky, ale zejména pro malé a střední podnikání, private equity, rodinné firmy a jednotlivce. Zároveň naše služby neomezujeme pouze na domácí národní trhy, ale také na celosvětovou činnost našich klientů.

Jsme hrdí na všechny naše úspěchy a případy. Nejdůležitějším výsledkem naší každodenní práce jsou obchody, které jsme pro klienty zrealizovali, a případy, které jsme vyřešili nebo vyhráli. Toto je náš nejlepší odkaz, to je nejlepší způsob, jak můžete vidět naše kvality a zkušenosti a na co můžeme být skutečně hrdí.