Pod jednou střechou - One Stop Shop

V Steiniger ® jsme především advokáti, přičemž naše jméno je zárukou svědomité práce, skutečných hodnot, důvěry a spokojenosti našich klientů.

V našich aktivitách však postupujeme i dál a v duchu našich hodnot a principů provádíme i další činnosti a aktivity, které se staly podstatnou součástí našeho fungování.

  • Účetní, daňové a mzdové služby - Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby prostřednictvím naší značky Wellbens, kterou jsme založili spolu s našimi partnery a která se specializuje na komplexní účetnictví, správu mezd a zaměstnanců a daňové poradenství - Wellbens.
  • Aukce - Pořádáme aukce různého druhu, od vykonávání zástav až po jedinečné umělecké sbírky nebo speciální typy aukcí, které jsou jádrem našich služeb, které zajišťujeme přes naši společnost Steiniger's.
  • Nemovitosti - Pomůžeme vám prodat nebo koupit nemovitosti, zejména s vysokou hodnotou, které vyžadují zvláštní přístup a péči. V této souvislosti můžeme pro Vás zařídit celou transakci od počátečních fází, právního, daňového a ekonomického auditu včetně nabízení a prodeje Vašeho majetku vhodným kupujícím.
  • Správa majetku a správa rodinného majetku - Poradíme, jak zacházet s vašimi finančními prostředky a aktivy tak, aby byly v bezpečí a efektivně investované zejména z daňového hlediska a hlediska likvidity. Zároveň poradíme Vaší rodině s otázkami dědictví a distribuce majetku a investic.
Facebook Twitter Google+ LinkedIn

Proč jsme úspěšní? Protože ...

Právo je naše vášeň a životní styl.
Každý den, každou hodinu, každou minutu
se staráme o Váš život a Váš byznys.

Zkoumáme i technické detaily. Protože chceme poskytovat perfektní služby a pomoci klientům při dosahování jejich cílů, naučili jsme se zkoumat i technické detaily Vašeho podnikání a porozumět odborným otázkám. Pouze díky tomu můžeme našim klientům plnehodnotne pomáhat. Protože největší hodnota se právě často skrytá v detailech a Vašich nápadech, vynálezech a výtvorech.

Ctíme si našeho klienta a budujeme vztahy. Každý klient je pro nás důležitý. Naše služby nejsou určeny pouze pro velké podniky, ale zejména pro malé a střední podnikání, private equity, rodinné firmy a jednotlivce. Zároveň naše služby neomezujeme pouze na domácí národní trhy, ale také na celosvětovou činnost našich klientů.

Jsme hrdí na všechny naše úspěchy a případy. Nejdůležitějším výsledkem naší každodenní práce jsou obchody, které jsme pro klienty zrealizovali, a případy, které jsme vyřešili nebo vyhráli. Toto je náš nejlepší odkaz, to je nejlepší způsob, jak můžete vidět naše kvality a zkušenosti a na co můžeme být skutečně hrdí.