Rodina a značka

Zakladateli značky Steiniger ® jsou bratři Lukáš Steiniger a Ondřej Steiniger, kteří spojili své síly, rodinné tradice a hodnoty v zájmu vytvoření kvalitní a důvěryhodné advokátní kanceláře.

V našich osobních i podnikatelských aktivitách jsme důslední a principiální. Jelikož jsme v první řadě advokáti, držíme se našich principů a zásad, které si ctíme a které nás vedou.

Sebepoznání, sebezdokonalování, pracovitost, poznávání, hodnoty a kontinuita a inovativní přístup jsou základní znaky, kterých se držíme v podnikatelském i soukromém životě.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn

Proč jsme úspěšní? Protože ...

Právo je naše vášeň a životní styl.
Každý den, každou hodinu, každou minutu
se staráme o Váš život a Váš byznys.

Zkoumáme i technické detaily. Protože chceme poskytovat perfektní služby a pomoci klientům při dosahování jejich cílů, naučili jsme se zkoumat i technické detaily Vašeho podnikání a porozumět odborným otázkám. Pouze díky tomu můžeme našim klientům plnehodnotne pomáhat. Protože největší hodnota se právě často skrytá v detailech a Vašich nápadech, vynálezech a výtvorech.

Ctíme si našeho klienta a budujeme vztahy. Každý klient je pro nás důležitý. Naše služby nejsou určeny pouze pro velké podniky, ale zejména pro malé a střední podnikání, private equity, rodinné firmy a jednotlivce. Zároveň naše služby neomezujeme pouze na domácí národní trhy, ale také na celosvětovou činnost našich klientů.

Jsme hrdí na všechny naše úspěchy a případy. Nejdůležitějším výsledkem naší každodenní práce jsou obchody, které jsme pro klienty zrealizovali, a případy, které jsme vyřešili nebo vyhráli. Toto je náš nejlepší odkaz, to je nejlepší způsob, jak můžete vidět naše kvality a zkušenosti a na co můžeme být skutečně hrdí.