Na konferenci Techsummit 2019 se probírala budoucnost byznysu

V Bratislavě ve dnech 29. - 30. května 2019 proběhla konference Techsummit 2019. Naši kancelář Steiniger law firm na této akci nabité technologickými novinkami zastupoval Matej Turjanik. Se svou přednáškou o technologii blockchain vystoupil 30.5. v sekci Průmysl 4.0.

 

STEINIGERS Techsummit Mato

Matej Turjaník přednášel na téma technologie blockchain a jejího dopadu na soudnictví.

Konference poskytla prostor inovačním nápadům, perspektivním produktům a prezentaci názorů na technický vývoj v různých oblastech.

Druhý den konference, kde vystoupil i Matej se svou přednáškou byl věnován podrobnějšímu regionálnímu pohledu k tématům: Smart city, Průmysl 4.0. a Umělá inteligence.

Co je to Techsummit ?: Techsummit je konference a otevřená platforma zaměřena na prezentaci aktuálních trendů a informací z oblasti inovací v IT a souvisejících technologiích s důrazem na dynamiku prostředí velkého i malého byznysu, zlepšování veřejného prostředí a mezinárodní výměnu know-how.

Techsummit svým účastníkům pomáhá orientovat se v probíhajícím vývoji rychle se měnícího světa technologii z pohledu podnikání, legislativy a uživatelských možností.

Organizátorům děkujeme za pozvání na tuto akci.


Více o konferenci naleznete: www.techsummit.sk

Facebook Twitter Google+ LinkedIn